Dřevohliníková okna EURO 92 WA

Dřevohliníková okna EURO 92 WA. Kombinace dřeva a hliníku pro nejvyšší nároky na izolaci a estetiku.Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna

Okno EURO 92 WA vyrábíme z prověřených jehličnatých dřevin smrku a borovice, z listnatých dřevin je to luxusní dub či exotické meranti. Pro výrobu dřevohliníkových oken nakupujeme výhradně české dřevěné neopracované tří- a čtyřvrstvé lepené hranoly v optimální vlhkosti, které na naší moderní výrobní technologii dále zpracováváme. Exkluzivitu oknům dodává třífázová dílcová metoda, jež představuje impregnaci každého dílu okna v rozloženém stavu ještě před samotným sklížením , kdy se ochranná látka vpije nejen do povrchové části materiálu, ale především do čepovaných spojů a ochrání tak hotový výrobek v rozích pasivních staveb. Vychutnejte si tedy ten nejvyšší komfort oken EURO 92 WA, zevnitř příjemné dřevo, vně povětrnostním vlivům odolný hliník, to jsou výborné parametry pro senzační tepelnou izolaci, čím jsou tato okna obzvláště vhodná do nízkoenergetických a pasivních staveb. K opláštění oken používáme luxusní profily Gutmann Mira, jež svým technickým provedením zaručují neustálé odvětrávání dřeviny a čímž redukujeme klimatické vlivy na dřevo. Zároveň se tato okna stávají téměř bezúdržbovou součástí Vašeho domova. Dřevohliníkové okno se kombinací kvalitního českého dřeva a venkovním hliníkovým opláštěním stává zcela nedostižné ve své funkci a estetice zároveň.

Barevné provedení v interiéru můžete volit ze všech barev palety přírody, z exteriéru je možné vybrat téměř ze všech odstínů vzorníku RAL a nadstandardně i z několika dřevodekorů. Na hliníkové opláštění Gutmann Mira je nanesena vrstva polyuretanové práškové barvy dle zvoleného odstínu RAL, která je vypálena v peci po dobu 20 minut při teplotě 190 stupňů Celsia. U této povrchové úpravy je možné zvolit matný či plný lesk. V případě zvolení dekoru dřeva je na povrch lakovaného výrobku nanesena vrstva polyuretanové práškové barvy, která je vypálena v peci po dobu 20 minut při teplotě 190 stupňů Celsia, následnou sublimací inkoustu se z transferové fólie přenáší daný dekor na celý povrch hliníkového pláště. Poté je hliníkový plášť zabalen do speciální fólie obsahující požadovaný vzor dekoru. Abychom dosáhli dokonale přilnuté fólie k povrchu, je odsán veškerý vzduch. Následuje vypálení ve speciální peci 10 minut při teplotě 200 stupňů Celsia. Celý proces je dokončen po vytažení a vpuštění vzduchu mezi výrobek a fólii. Po odstranění fólie je vzor dekoru zcela transferován do práškové barvy a proces je ukončen. Jedná se o věrnou imitaci dřeva s odstínem odvislým na jeho jádře tak, jako je to u skutečného dřev a. Při lakování používáme pouze ekologické postupy s minimální zátěží pro životní prostředí.


Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.
Na základě Vámi zadaných údajů Vás v brzké době kontaktuje náš zástupce.

opište text: 5w4c 

Plastová okna

Plastové dveře

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy

Ostatní


2014 © Optimal okna. - Novohradská 1039/74, 37008 České Budějovice, Česká republika; Telefon: +420 702 062 461,
e-mail: info@optimalokna.cz IČ: 02210592, DIČ: CZ7401161658;
Pobočka Praha: V Lískách 1779/3, 14200 Praha Krč , Česká republika; Telefon: +420 702 062 461, +420 603 448 177
e-mail: info@optimalokna.cz;
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.