Hliníkové systémy   >    Izolační zasklení

IZOLAČNÍ ZASKLENÍ OD SPOLEČNOSTI AGC® GLASS EUROPE

Při výběru zasklení je vhodné pamatovat na určité parametry tak, aby výkon skla vyhovoval Vašim potřebám. Nejvíce je třeba zohlednit tepelně izolační vlastnosti a ochranu proti slunečnímu záření, vzhled, protihlukovou izolaci a bezpečnost. Dle zadaných požadavků lze zvolit to nejlepší možné složení (izolační dvojsklo nebo trojsklo), které bude splňovat požadované potřeby.


STANDARDNÍ ZASKLENÍ S TEPELNOU IZOLACÍ

Thermobel TopN+Izolační dvojsklo, kde tabuli skla směřující do interiéru tvoři nízkoemisivní sklo Planibel TopN+. Vyznačuje se neutrálním vzhledem s nízkým odrazem světla a velmi dobrým koeficientem Ug = 1,1 W/(m2.K). Vzhledem k velice dobrým vlastnostem skla Planibel TopN+ lze dosáhnout významných tepelných zisků ze slunečního záření.


ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ A PROTISLUNEČNÍ OCHRANOU

Thermobel Top 1.0Izolační dvojsklo, kde je jako vnitřní tabule použito sklo s nízkoemisivním povlakem Planibel Top 1.0. Vyznačuje se kvalitní protisluneční ochranou a velice dobrým koeficientem Ug = 1,0 W/(m2.K). Izolační dvojsklo Thermobel Top 1.0 umožňuje akumulaci značného množství tepla jak v létě, tak i v zimě. Je tedy ideálním řešením pro obytné budovy, které jsou orientovány na jih nebo vykazují velkou potřebu chlazení.
Thermobel EnergyNIzolační dvojsklo, kde je jako vnitřní tabule použito sklo s nízkoemisivním povlakem Planibel EnergyN. Nenápadné zasklení s velmi neutrálním vzhledem, blízkým čirému sklu. Výborné parametry protisluneční ochrany a tepelné izolace po celý rok jsou umocněny velice dobrým koeficientem Ug = 1,0 W/(m2.K).


VYSOCE VÝKONNÉ ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ

Thermobel TG TopN+Izolační trojsklo, kde tabule skla směřující do exteriéru a interiéru tvoři nízkoemisivní sklo Planibel TopN+. Díky vysoce výkonnému koeficientu Ug = 0,9 - 0,5 W/(m2.K) a velice dobré světelné prostupnosti je tento typ zasklení optimální řešení pro residenční výstavbu. Vysoká hodnota solárního faktoru umožňuje získat bezplatné energetické zisky ze slunečního záření, které optimalizují celkový energetický výkon domu.


VYSOCE VÝKONNÉ ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU TEPELNOU IZOLACÍ A ANTIKONDENZAČNÍMI VLASTNOSTMI

Thermobel TG AF TopN+Izolační trojsklo, kdy vnější tabule skla je se dvěma povlaky kombinující antikondenzační vlastnosti (Planibel G fasT #1) s tepelnou izolací (Planibel TopN+ #2). Nízkoemisivní povlak G fasT udržuje teplotu vnější strany skla na vyšší hodnotě a tím dochází k oddálení vzniku kondenzace. Thermobel Anti-Fog je tedy nízkoemisivní sklo s antikondenzačním účinkem.


ZASKLENÍ SE ZVÝŠENOU ÚROVNÍ BEZPEČNOSTI A PROTIHLUKOVÉ IZOLACE

V závislosti na konečném použití poskytují některá skla vyšší úroveň bezpečnosti Thermobel Stratobel nebo protihlukové izolace Thermobel Phonibel. Pokud žijete v těsné blízkosti železnice, letiště nebo jen silnice, jistě budete přikládat značný význam tomu, jak jsou vaše skla schopna izolovat zvuk. Ke zvýšení pevnosti skla a/nebo snížení rizika v případě úrazu, popřípadě ke zvýšení protihlukové izolace jsou obvykle používány různé typy skel.Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.
Na základě Vámi zadaných údajů Vás v brzké době kontaktuje náš zástupce.

opište text: 5w4c 

Plastová okna

Plastové dveře

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy

Ostatní


2014 © Optimal okna. - Novohradská 1039/74, 37008 České Budějovice, Česká republika; Telefon: +420 702 062 461,
e-mail: info@optimalokna.cz IČ: 02210592, DIČ: CZ7401161658;
Pobočka Praha: V Lískách 1779/3, 14200 Praha Krč , Česká republika; Telefon: +420 702 062 461, +420 603 448 177
e-mail: info@optimalokna.cz;
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.